ZREALIZUJEMY DLA CIEBIE

TWOJE POMYSŁY NA PRODUKTY Z DREWNA

Od 1966 roku - zadowolenie klientów to nasza największa satysfakcja

Zakład Stolarstwa Ogólnego „Kon – Stol” w Hajnówce

Zajmujemy się produkcją wszelkiego rodzaju galanterii drewnianej stanowiącej dopełnienie każdego nowoczesnego wnętrza – zarówno w domu jak i w biurze, a także w ogrodzie.

Wytworzone z naturalnego surowca – podstawki, pojemniki, kasety, opakowania, artykuły gospodarstwa domowego, meble czy inne praktyczne wyroby od lat cieszą się powodzeniem nie tylko w kraju ale i za granicą.

Wszystkie wyroby wykonane są z drewna iglastego i liściastego, czystego ekologicznie co potwierdzają odpowiednie, przyznane Firmie Certyfikaty.

Firma „Kon – Stol”, powstała w 1966 roku. Kontynuację rodzinnej tradycji, początkowo niewielkiego warsztatu stolarskiego, podjęli po ojcu dwaj bracia panowie Witold Kondratiuk – absolwent Technikum Drzewnego w Hajnówce i Mirosław Kondratiuk – Mistrz Stolarstwa i Ciesielstwa.

Obecnie „Kon – Stol”, to nowoczesny zakład średniej wielkości zatrudniający kilkunastu doświadczonych pracowników, wykwalifikowanych w branży stolarskiej. Dbałość o bezpieczeństwo pracy i ochronę zdrowia naszych pracowników jest naszym nadrzędnym celem. Działania te przekładają się na wysoką jakość wykonywanych wyrobów i świadczonych usług.

Jakość produkowanych artykułów, staranność wykonania, terminowość dostawy sprawiły, że firma od szeregu lat współpracuje z odbiorcami z Niemiec, Francji, Holandii, Szwajcarii i wielu innych. Zajmuje się między innymi konfekcjonowaniem wyrobów dla stałych kontrachentów. W Polsce wyroby firmy „Kon – Stol” można kupować miedzy innymi w Centrach Ogrodniczych.

Właściwie przygotowany, wysezonowany surowiec, ekologiczne kleje i barwniki sprawiają, że wyroby te są trwałe i zdrowe. O jakości oferty świadczy też proste, zgodne z najnowszymi trendami, nowoczesne wzornictwo 

Adres

Godziny otwarcia

poniedziałek – piątek

Scroll to Top