Untitled Document

O Firmie


kliknij aby powiększyć
 
Zakład Stolarstwa Ogólnego "Kon-Stol" w Hajnówce - to firma zajmująca się produkcją wszelkiego rodzaju galanterii drewnianej stanowiącej dopełnienie każdego nowoczesnego wnętrza.

Wytworzone z naturalnego surowca - pojemniki, kasety, opakowania, artykuły gospodarstwa domowego, meble czy inne praktyczne wyroby od lat cieszą się powodzeniem nie tylko w kraju ale i za granicą.

Wszystkie wyroby wykonane są z drewna iglastego i liściastego, czystego ekologicznie co potwierdzają odpowiednie, przyznane Firmie Certyfikaty.

Właściwie przygotowany, wysezonowany surowiec, ekologiczne kleje i barwniki sprawiają, że wyroby te są niezwykle trwałe i zdrowe. O jakości oferty świadczy też proste, zgodne z najnowszymi trendami, nowoczesne wzornictwo.

Firma "Kon-Stol", powstała w 1966 roku. Kontynuację rodzinnej tradycji, początkowo niewielkiego warsztatu stolarskiego, podjęli po ojcu dwaj bracia panowie Witold Kondratiuk - absolwent Technikum Drzewnego w Hajnówce i Mirosław Kondratiuk - Mistrz Stolarstwa i Ciesielstwa.

kliknij aby powiększyć
 
Obecnie "Kon-Stol", to nowoczesny zakład średniej wielkości zatrudniający kilkunastu doświadczonych pracowników, wykwalifikowanych w branży stolarskiej.
Dbałość o bezpieczeństwo pracy i ochronę zdrowia naszych pracowników jest naszym nadrzędnym celem. Działania te przeładają się na wysoką jakość wykonywanych wyrobów i świadczonych usług.

Nasze wysiłki w celu utrzymania wysokich standardów bezpieczeństwa pracy zostały docenione przez Państwową Inspekcję Pracy - co potwierdza przyznany dyplom.
Jakość produkowanych artykułów, staranność wykonania, terminowość dostaw sprawiły że firma od szeregu lat współpracuje z odbiorcami z Niemiec, Francji, Holandii, Szwecji, Szwajcarii i wielu innych. Zajmuje się między innymi konfekcjonowaniem wyrobów dla stałych kontrahentów. W Polsce wyroby firmy "Kon-Stol" można kupować między innymi w Centrach Ogrodniczych.


Zapraszamy do zapoznania się z nasza oferta i do podjęcia współpracy. Zadowolenie Klientów, to nasza największa satysfakcja. Wyroby firmy "Kon-Stol", to ekologia, jakość i tradycja.

Zapraszamy

Firma Kon-Stol
Nasza Oferta
Katalog Produktów
Kontakty
Od 1966 roku - zadowolenie klientów to nasza największa satysfakcja.
email
Firma Kon-Stol / Nasza Oferta / Katalog Produktów / Kontakty